Meble ogrodowe Toruń

Chcesz stworzyć własna strefa relaksu? Masz taras i wreszcie przyszedł czas, aby go odpowiednio zaaranżować? Szukaj prostych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Wybierz meble aluminiowe — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Jesteś z Bochni? Z przyjemnością dostarczymy Ci wybrane meble outdoorowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Ekskluzywne meble ogrodowe Toruń

Nie wiesz, jak stworzyć przytulne miejsce do relaksu i spotkań ze znajomymi? Z wielką chęcią podamy Ci kilka wskazówek, bo wygodne meble outdoorowe to już połowa tej realizacji!
Producenci oferują meble z przeróżnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak sugerujemy produkty aluminiowe — tworzywa, które jest ponadczasowe. Wykazują też ogromną odporność na czynniki zewnętrzne. Decydując się na takie meble, uzyskasz nowoczesny efekt, a przy okazji komfortową strefę błogiej ciszy.

Dlaczego urządzenie tarasu się opłaca? Przede wszystkim to dodatkowy kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu. Oprócz mebli ogrodowych pamiętaj o odpowiednim doborze innych elementów, jak: zadaszenie tarasu, rośliny i koce. To wszystko pozwoli stworzyć miłą atmosferę. Możesz też uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy niesamowitą atmosferę.

Wykonawca mebli ogrodowych aluminiowych

Meble tarasowe aluminiowe to świetna alternatywa dla mebli z naturalnej deski, ponieważ charakteryzują się dużo większą trwałością. Od lat pracujemy z tym tworzywem i wykorzystujemy go do tworzenia różnych produktów. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe fotele, narożniki, solidne stoły czy stoliki kawowe. Oprócz tego produkujemy też belki na zadaszenie, lamele na elewację, altanki, balkony, płoty, bramy dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe i furtki.

meble ogrodowe Toruń

Czemu warto wybrać meble aluminiowe?

  • wytrzymałe, a przy tym nowoczesne,
  • lekkie — można je bez problemu przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na zarysowania,
  • dopracowane do perfekcji — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w użytkowaniu — nie wymagają żadnych konserwacji i odporne są na ciężkie warunki atmosferyczne (promieniowanie UV lub mróz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble na ogród całkowicie spersonalizowane

Meble prosto od producenta? Dobra decyzja! Czemu? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od dokładnego planu, przez proces produkcyjny, aż po transport.
Wybierając meble ogrodowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z kolekcji RAL lub kolorów drewnopodobnych. Różnorodna kolorystyka pozwala na idealne wizualne dopasowanie mebli do innych elementów działki. Proces malowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, dlatego pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej tworzy ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są bardziej odporne na korozję i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet w trakcie zimy.
Nasze zestawy wypoczynkowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału najwyższej jakości.
Proponujemy gotowe meble ogrodowe, których koszt to 8.300 zł, natomiast chętnie poznamy Państwa oczekiwania. Stwórzmy idealnie dopasowany komplet na taras. Oczekujesz mebli ogrodowych w innym wymiarze? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Toruniu!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Fello, czyli meble najwyższej jakości

W swojej ofercie mamy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na kontakt od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe przygotujemy wstępną wycenę.
transport

Transport mebli ogrodowych do Bochni i okolic

Nasze meble aluminiowe produkujemy w Ćwiklicach, ale oferujemy bezpieczną i ekspresową dostawę w całej Polsce. Jeżeli pragniesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych oddziałów sprzedaży.

Solidne i praktyczne meble outdoorowe Toruń

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez różnicy, czy mieszkasz w Toruniu, czy z innego regionu Polski, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Najwyższy czas na stworzenie Twojej ogrodowej strefy odpoczynku.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.