Meble ogrodowe Halinów

Chcesz stworzyć własna strefa spokoju? Masz taras i wreszcie przyszła pora, aby go dobrze zaaranżować? Szukaj prostych, ale i pięknych rozwiązań, które będą cieszyć oko przez długie lata. Zainwestuj w meble aluminiowe — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Szukasz mebli w Halinowie? Z przyjemnością dostarczymy Ci wybrane meble outdoorowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Nowoczesne meble outdoorowe

Zastanawiasz się, jak stworzyć przytulne miejsce do relaksu i spotkań ze znajomymi? Z wielką chęcią podamy Ci kilka wskazówek, bo wygodne meble ogrodowe to już połowa sukcesu!
Na rynku dostępne są komplety meblowe z przeróżnych materiałów — drewna, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak sugerujemy produkty aluminiowe — materiału, które jest ponadczasowe i wytrzymałe. Decydując się na takie meble, uzyskasz nowoczesny efekt, a jednocześnie wygodną strefę relaksu.

Dlaczego urządzenie tarasu się opłaca? Przede wszystkim to dodatkowy kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu. Oprócz mebli outdoorowych zwróć uwagę też na odpowiedni dobór innych przedmiotów, jak: belki dekoracyjne, system audio i promienniki ciepła. Wszystko po to, by stworzyć ciepłą atmosferę. Możesz też uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy zachwycający nastrój.

Wykonawca mebli ogrodowych z aluminium

Meble tarasowe aluminiowe to świetna alternatywa dla mebli z naturalnej deski, bo są bardzo wytrzymałe. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na przeróżne produkty. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe siedziska, narożniki, wysokie stoły czy stoliki kawowe. Oprócz tego oferujemy też belki dekoracyjne, lamele na elewację, altanki, balkony, ogrodzenia, bramy dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe oraz furtki.

meble ogrodowe Halinów

Czemu warto wybrać meble z aluminium?

  • wytrzymałe, a przy okazji designerskie,
  • lekkie — można je z łatwością przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na zarysowania,
  • dopracowane do perfekcji — czuwamy nad każdym etapem produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na złe warunki pogodowe (promieniowanie UV lub deszcz),
  • nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble outdoorowe w pełni spersonalizowane

Meble prosto od producenta? Warto! Czemu? Bo to w jednym miejscu dzieje się cała magia! Od wizualizacji, przez produkcję, aż po dostawę.
Kupując meble ogrodowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z kolekcji RAL bądź kolorów drewnopodobnych. Różnorodność kolorystyczna pozwala na doskonałe wizualne dopasowanie mebli do pozostałych części posesji. Etap lakierowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, stąd pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej tworzy ochronną powłokę. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet przez cały rok.
Nasze zestawy ogrodowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, ale chętnie poznamy Państwa oczekiwania. Stwórzmy najlepiej dopasowany zestaw ogrodowy. Oczekujesz mebli ogrodowych w innym wymiarze? Ustalmy więc szczegóły tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Halinowie!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

W swojej ofercie posiadamy meble outdoorowe wykonane z aluminium najwyższej jakości. Oferujemy fachowe doradztwo. Nasi specjaliści czekają na kontakt od Ciebie. Możliwie jak najszybciej przygotujemy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Halinowa i okolic

Nasze meble z aluminium produkujemy w Pszczynie, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport na terenie całej Polski, także do Halinowa. Jeśli pragniesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.

Solidne i funkcjonalne meble outdoorowe Halinów

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Halinowa, czy z innego regionu Polski, z przyjemnością Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Najwyższy czas na stworzenie Twojej ogrodowej strefy odpoczynku.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.