Meble ogrodowe Solec Kujawski

Chcesz stworzyć przytulna strefa do odpoczynku w Twoim ogrodzie? Masz taras i w końcu przyszedł czas, aby go dobrze zaprojektować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Postaw na meble wykonane z aluminium — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich zaletach.
Jesteś z Solca Kujawskiego? Chętnie dostarczymy Ci wybrane meble ogrodowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Nowoczesne meble outdoorowe

Zastanawiasz się, jak stworzyć przytulne miejsce do relaksu i spotkań ze znajomymi? Chętnie Ci doradzimy, bo wygodne meble ogrodowe to naprawdę duża część sukcesu!
Producenci oferują zestawy mebli z przeróżnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych albo technorattanu. My jednak sugerujemy meble aluminiowe — materiału, które jest uniwersalne i prawie NIEZNISZCZALNE. Decydując się na takie meble, zaaranżujesz taras w stylu nowoczesnym, a jednocześnie komfortową strefę odpoczynku.

Dlaczego zaaranżowanie tarasu się opłaca? Po pierwsze przez to przedłużysz swój salon. Oprócz mebli outdoorowych zwróć uwagę też na odpowiedni dobór innych elementów, jak: zadaszenie tarasu, rośliny i promienniki ciepła. Wszystko po to, by stworzyć miłą atmosferę. Możesz także wyposażyć swój ogród w oświetlenie LED, które stworzy zachwycający nastrój.

Producent mebli outdoorowych z aluminium

Meble tarasowe wykonane z aluminium to najlepsza alternatywa dla mebli drewnianych, ponieważ są bardzo wytrzymałe. Od lat pracujemy z tym tworzywem i wykorzystujemy go do tworzenia różnorodnych produktów. Stworzymy dla Ciebie aluminiowe fotele, sofy, wysokie stoły lub stoliki kawowe. Oprócz tego oferujemy także belki na zadaszenie, lamele elewacyjne, altanki, balustrady balkonowe i francuskie, płoty, bramy dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe i furtki.

meble ogrodowe Solec Kujawski

Inwestycja w meble aluminiowe – to się opłaca?

  • trwałe, a przy tym luksusowe,
  • lekkie — można je z łatwością przenosić w dowolnie wybrane miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — czuwamy nad każdym etapem produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych konserwacji i odporne są na złe warunki pogodowe (promieniowanie UV albo mróz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na zimę ani pokrowców.

Meble ogrodowe całkowicie spersonalizowane

Meble prosto od producenta? Warto! Czemu? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od wizualizacji, przez etap produkcyjny, aż po transport.
Kupując meble outdoorowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z palety RAL bądź imitacji drewna. Różnorodność kolorystyczna pozwala na doskonałe wizualne dopasowanie mebli do innych elementów działki. Proces lakierowania proszkowego przeprowadzamy w naszej pracowni, stąd pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powłokę. To sprawia, że meble są bardziej odporne na korozję i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze komplety wypoczynkowe to praktyczne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, natomiast jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy idealnie dopasowany komplet na taras. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Solcu Kujawskim!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Fello, czyli meble najwyższej jakości

W swojej ofercie mamy meble ogrodowe wykonane z aluminium najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi specjaliści czekają na telefon od Ciebie. Możliwie jak najszybciej przygotujemy bezpłatną wycenę.
transport

Transport mebli ogrodowych do Solca Kujawskiego i okolic

Nasze meble z aluminium produkujemy na Śląsku, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport w całej Polsce. Jeśli pragniesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.

Trwałe i funkcjonalne meble outdoorowe Solec Kujawski

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i fachowe doradztwo. Bez różnicy, czy mieszkasz w Solcu Kujawskim, czy z innego regionu Polski, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Najwyższy czas na stworzenie Twojej ogrodowej strefy odpoczynku.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.