Meble ogrodowe Wieprz

Chcesz stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć od codziennych obowiązków? Masz taras i wreszcie przyszedł czas, aby go funkcjonalnie zaaranżować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez długi czas. Postaw na meble wykonane z aluminium — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Mieszkasz w Wieprzu? Chętnie dostarczymy Ci zamówione meble ogrodowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Designerskie meble outdoorowe

Nie masz pomysłu, jak stworzyć cichą przestrzeń do odpoczynku i spotkań z najbliższymi? Przychodzimy z pomocą, bo komfortowe meble outdoorowe to już duża część sukcesu!
Producenci oferują meble z różnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak sugerujemy meble aluminiowe — tworzywa, które jest uniwersalne i niemalże NIEZNISZCZALNE. Dzięki niemu, zaaranżujesz taras w stylu nowoczesnym, a jednocześnie wygodną przestrzeń do błogiej ciszy.

Dlaczego zaaranżowanie tarasu się opłaca? Przede wszystkim dzięki temu przedłużysz swój salon. Oprócz mebli outdoorowych zwróć uwagę też na odpowiedni dobór innych przedmiotów, jak: belki dekoracyjne, system audio i koce. To wszystko pozwoli stworzyć przytulną atmosferę. Możesz również uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy niesamowitą atmosferę.

Wykonawca mebli ogrodowych z aluminium

Meble ogrodowe aluminiowe to świetna alternatywa dla produktów z drewna, bo charakteryzują się dużo większą trwałością. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na różne produkty. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe fotele, kanapy, stoły obiadowe lub niskie stoliki. Oprócz tego produkujemy także belki aluminiowe, lamele na elewację, pergole i altany, balustrady balkonowe i francuskie, ogrodzenia, bramy wjazdowe i furtki.

meble ogrodowe Wieprz

Inwestycja w meble aluminiowe – to się opłaca?

  • trwałe, a przy okazji designerskie,
  • lekkie — można je bez problemu przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — czuwamy nad każdym etapem produkcji,
  • bezproblemowe w użytkowaniu — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na złe warunki atmosferyczne (promieniowanie słoneczne czy mróz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na zimę ani pokrowców.

Meble ogrodowe całkowicie spersonalizowane

Meble prosto od producenta? Warto! Dlaczego? Bo to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od dokładnego planu, przez etap produkcyjny, aż po dostawę.
Kupując meble outdoorowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z palety RAL czy kolorów drewnopodobnych. Różnorodna kolorystyka pozwala na doskonałe wizualne dopasowanie mebli do innych części działki. Proces lakierowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, więc pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powłokę. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze zestawy ogrodowe to praktyczne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, ale chętnie poznamy Państwa oczekiwania. Stwórzmy najlepiej dopasowany zestaw ogrodowy. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegóły tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Wieprzu!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

Gwarantujemy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na wiadomość od Ciebie. Możliwie jak najszybciej wykonamy darmową wycenę.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Wieprza i okolic

Nasze meble aluminiowe produkujemy na Śląsku, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport na terenie całej Polski, także do Wieprza. Jeżeli chcesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.

Solidne i funkcjonalne meble ogrodowe Wieprz

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Wieprza, czy z innego regionu Polski, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Najwyższy czas na stworzenie pięknego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.