Meble ogrodowe Raszyn

Chcesz stworzyć własna strefa relaksu? Masz taras i wreszcie przyszła pora, aby go ładnie zaprojektować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą cieszyć oko przez długie lata. Wybierz meble z aluminium — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Jesteś z Raszyna? Z przyjemnością dostarczymy Ci wymarzone meble outdoorowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Ekskluzywne meble outdoorowe

Nie masz pomysłu, jak stworzyć przytulną przestrzeń do relaksu i spotkań ze znajomymi? Przychodzimy z pomocą, bo wygodne meble ogrodowe to już połowa sukcesu!
Producenci oferują komplety meblowe z różnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych czy technorattanu. My jednak sugerujemy produkty z aluminium — materiału, które jest uniwersalne i praktycznie NIEZNISZCZALNE. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a jednocześnie wygodną przestrzeń do błogiej ciszy.

Dlaczego warto zaaranżować swój taras? Po pierwsze przez to zwiększysz powierzchnię użytkową własnego domu czy apartamentu. Oprócz mebli ogrodowych zwróć uwagę też na odpowiedni dobór innych udogodnień, jak: zadaszenie tarasu, rośliny i promienniki ciepła. To wszystko pozwoli stworzyć ciepłą atmosferę. Możesz też uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy niesamowitą atmosferę.

Producent mebli ogrodowych aluminiowych

Meble ogrodowe aluminiowe to doskonała alternatywa dla mebli z naturalnej deski, bo charakteryzują się o wiele większą odpornością. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na przeróżne produkty. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe siedziska, kanapy, wysokie stoły czy niskie stoliki. Oprócz tego oferujemy także belki na zadaszenie, lamele elewacyjne, pergole i altany, balustrady balkonowe i francuskie, płoty, bramy wjazdowe i furtki.

meble ogrodowe Raszyn

Czemu warto wybrać meble aluminiowe?

  • trwałe, a przy okazji nowoczesne,
  • lekkie — można je bez problemu przenosić w dowolnie wybrane miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na złe warunki atmosferyczne (promieniowanie UV czy deszcz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble outdoorowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Produkt prosto od producenta? To się opłaca! Dlaczego? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od wizualizacji, przez proces produkcyjny, aż po transport.
Kupując meble ogrodowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL bądź kolorów drewnopodobnych. Różnorodna kolorystyka pozwala na doskonałe wizualne dopasowanie mebli do innych elementów posesji. Proces malowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, dlatego pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powłokę. To sprawia, że meble są bardziej odporne na korozję i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze komplety wypoczynkowe to praktyczne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Proponujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, ale jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy najlepiej dopasowany zestaw ogrodowy. Potrzebujesz mebli ogrodowych w innym wymiarze? Ustalmy więc szczegóły tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Raszynie!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

Gwarantujemy meble ogrodowe wykonane z aluminium najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na telefon od Ciebie. Możliwie jak najszybciej przygotujemy wstępną wycenę.
transport

Transport mebli ogrodowych do Raszyna i okolic

Nasze meble aluminiowe produkujemy na Śląsku, ale oferujemy bezpieczną i ekspresową dostawę na terenie całej Polski, także do Raszyna. Jeśli pragniesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży.

Trwałe i funkcjonalne meble outdoorowe Raszyn

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy mieszkasz w Raszynie, czy z innego regionu Polski, z chęcią Ci pomożemy, bo wykonanie produktów według Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Pora na stworzenie Twojej ogrodowej strefy odpoczynku.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.