Meble ogrodowe Suwałki

Marzy Ci się własna strefa spokoju? Masz taras i w końcu przyszła pora, aby go dobrze zaprojektować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i estetycznych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Zainwestuj w meble z aluminium — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Jesteś z Suwałek? Chętnie dostarczymy Ci wybrane meble outdoorowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Ekskluzywne meble outdoorowe

Nie wiesz, jak stworzyć przytulną przestrzeń do odpoczynku i spotkań ze znajomymi? Z wielką chęcią podamy Ci kilka wskazówek, bo wygodne meble outdoorowe to naprawdę połowa sukcesu!
Producenci oferują produkty z różnych materiałów — drewna, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak sugerujemy meble z aluminium — tworzywa, które jest uniwersalne i praktycznie NIEZNISZCZALNE. Decydując się na takie meble, zaaranżujesz taras w stylu nowoczesnym, a przy okazji komfortową strefę błogiej ciszy.

Dlaczego warto zaaranżować swój taras? Po pierwsze to dodatkowa przestrzeń do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Oprócz mebli outdoorowych zwróć uwagę także na odpowiedni dobór innych elementów, jak: belki dekoracyjne, system audio i koce. Wszystko po to, by stworzyć ciepłą atmosferę. Możesz także uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy niesamowitą atmosferę.

Wykonawca mebli ogrodowych aluminiowych

Meble tarasowe wykonane z aluminium to najlepsza alternatywa dla mebli z drewna, ponieważ charakteryzują się dużo większą odpornością. Od lat pracujemy z tym tworzywem i wykorzystujemy go do tworzenia różnych produktów. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe fotele, narożniki, wysokie stoły lub niskie stoliki. Oprócz tego oferujemy także belki na zadaszenie, lamele elewacyjne, altanki, balustrady balkonowe i francuskie, ogrodzenia, bramy dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe i furtki.

meble ogrodowe Suwałki

Czemu warto wybrać meble aluminiowe?

  • trwałe, a jednocześnie stylowe,
  • lekkie — można je z łatwością przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • starannie wykonane — czuwamy nad każdym etapem produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych konserwacji i odporne są na trudne warunki pogodowe (promieniowanie słoneczne albo mróz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble ogrodowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Meble prosto od producenta? To się opłaca! Dlaczego? Bo to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od wizualizacji, przez produkcję, aż po transport.
Wybierając meble ogrodowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z kolekcji RAL lub imitacji drewna. Różnorodność kolorystyczna zezwala na doskonałe wizualne dopasowanie mebli do innych elementów budynku. Proces malowania proszkowego wykonujemy w naszej lakierni, stąd pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej tworzy ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze zestawy outdoorowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału najwyższej jakości.
Oferujemy gotowe meble ogrodowe, których koszt to 8.300 zł, natomiast chętnie poznamy Państwa oczekiwania. Stwórzmy doskonale dopasowany komplet na taras. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Suwałkach!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

W swojej ofercie mamy meble outdoorowe wykonane z aluminium najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na telefon od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe wykonamy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Suwałek i okolic

Nasze meble aluminiowe wykonujemy w Ćwiklicach, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport w całej Polsce. Jeśli chcesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych salonów sprzedaży.

Trwałe i praktyczne meble outdoorowe Suwałki

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, nowoczesne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Suwałek, czy z innego miejsca w Polsce, z przyjemnością Ci pomożemy, bo wykonanie produktów według Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Najwyższy czas na stworzenie Twojej ogrodowej strefy odpoczynku.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.