Meble ogrodowe Stary Sącz

Marzy Ci się ciche miejsce do odpoczynku w Twoim ogrodzie? Masz taras i wreszcie przyszedł czas, aby go ładnie zaaranżować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i estetycznych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Zainwestuj w meble z aluminium — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich zaletach.
Mieszkasz w Starym Sączu? Z przyjemnością dostarczymy Ci wybrane meble ogrodowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Nowoczesne meble outdoorowe

Nie wiesz, jak stworzyć nastrojowe miejsce do relaksu i spotkań ze znajomymi? Z wielką chęcią podamy Ci kilka wskazówek, bo wygodne meble ogrodowe to już duża część tej realizacji!
Na rynku dostępne są meble z przeróżnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych czy technorattanu. My jednak sugerujemy produkty z aluminium — tworzywa, które jest ponadczasowe i praktycznie NIEZNISZCZALNE. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a przy okazji wygodną strefę relaksu.

Czemu warto zaaranżować swój taras? Przede wszystkim przez to przedłużysz swój salon. Oprócz mebli ogrodowych pamiętaj o odpowiednim doborze innych elementów, jak: zadaszenie tarasu, rośliny i promienniki ciepła. To wszystko pozwoli stworzyć ciepłą atmosferę. Możesz także wyposażyć swój ogród w oświetlenie LED, które stworzy zachwycający klimat.

Wykonawca mebli ogrodowych aluminiowych

Meble tarasowe aluminiowe to doskonała alternatywa dla mebli drewnianych, bo charakteryzują się o wiele większą trwałością. Od lat pracujemy z tym tworzywem i wykorzystujemy go do tworzenia różnorodnych produktów. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe fotele, narożniki, wysokie stoły lub stoliki kawowe. Oprócz tego produkujemy też belki aluminiowe, lamele elewacyjne, pergole i altany, balustrady balkonowe i francuskie, płoty, bramy wjazdowe oraz furtki.

meble ogrodowe Stary Sącz

Inwestycja w meble aluminiowe – to się opłaca?

  • wytrzymałe, a także nowoczesne,
  • lekkie — można je bez problemu przenosić w dowolnie wybrane miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — czuwamy nad każdym etapem produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne (promieniowanie UV czy mróz),
  • nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble outdoorowe całkowicie spersonalizowane

Produkt prosto od producenta? To się opłaca! Czemu? Ponieważ to w jednym miejscu dzieje się cała magia! Od wizualizacji, przez produkcję, aż po transport.
Kupując meble ogrodowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z kolekcji RAL czy kolorów drewnopodobnych. Różnorodność kolorystyczna pozwala na świetne wizualne dopasowanie mebli do pozostałych elementów budynku. Etap lakierowania proszkowego wykonujemy w naszej pracowni, więc pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powłokę. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet przez cały rok.
Nasze komplety wypoczynkowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału najwyższej jakości.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, natomiast jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy najlepiej dopasowany zestaw ogrodowy. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegóły tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Starym Sączu!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Fello, czyli produkty najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy fachowe doradztwo. Nasi specjaliści czekają na kontakt od Ciebie. Możliwie jak najszybciej przygotujemy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Starego Sącza i okolic

Nasze meble z aluminium produkujemy na Śląsku, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport w całej Polsce. Jeśli pragniesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży.

Trwałe i funkcjonalne meble outdoorowe Stary Sącz

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, nowoczesne wzornictwo i fachowe doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Starego Sącza, czy z innego miejsca w Polsce, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Pora na stworzenie idealnego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.