Meble ogrodowe Skoczów

Chcesz stworzyć własna strefa relaksu? Masz taras i w końcu przyszedł czas, aby go dobrze zaaranżować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą cieszyć oko przez długi czas. Postaw na meble aluminiowe — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Mieszkasz w Skoczowie? Z przyjemnością dostarczymy Ci wymarzone meble ogrodowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Nowoczesne meble outdoorowe

Zastanawiasz się, jak stworzyć cichą przestrzeń do odpoczynku i spotkań z najbliższymi? Z wielką chęcią podamy Ci kilka wskazówek, bo wygodne meble ogrodowe to naprawdę duża część tej realizacji!
Na rynku dostępne są wypoczynki z przeróżnych materiałów — drewna, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak sugerujemy produkty z aluminium — tworzywa, które jest ponadczasowe i bardzo trwałe. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a jednocześnie komfortową przestrzeń do relaksu.

Dlaczego zaaranżowanie tarasu się opłaca? Po pierwsze to dodatkowy kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu. Oprócz mebli outdoorowych zwróć uwagę także na odpowiedni dobór innych przedmiotów, jak: belki dekoracyjne, system audio i promienniki ciepła. To wszystko pozwoli stworzyć przytulną atmosferę. Możesz również uzupełnić swój ogród w latarnie, które stworzą niesamowitą atmosferę.

Producent mebli ogrodowych aluminiowych

Meble tarasowe wykonane z aluminium to najlepsza alternatywa dla mebli drewnianych, ponieważ charakteryzują się dużo większą odpornością. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na różne produkty. Stworzymy dla Ciebie aluminiowe fotele, narożniki, stoły obiadowe czy niskie stoliki. Oprócz tego produkujemy także belki na zadaszenie, lamele elewacyjne, pergole i altany, balustrady balkonowe i francuskie, płoty, bramy wjazdowe oraz furtki.

meble ogrodowe Skoczów

Czemu warto wybrać meble aluminiowe?

  • trwałe, a przy okazji luksusowe,
  • lekkie — można je z łatwością przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • starannie wykonane — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w użytkowaniu — nie wymagają żadnych konserwacji i odporne są na trudne warunki pogodowe (promieniowanie UV czy mróz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na zimę ani pokrowców.

Personalizacja mebli ogrodowych

Produkt prosto od producenta? To się opłaca! Dlaczego? Ponieważ to w jednym miejscu dzieje się cała magia! Od dokładnego projektu, przez produkcję, aż po dostawę.
Kupując meble ogrodowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z kolekcji RAL lub kolorów drewnopodobnych. Różnorodna kolorystyka zezwala na idealne wizualne dopasowanie mebli do pozostałych części działki. Etap lakierowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, dlatego pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej tworzy ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze komplety wypoczynkowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału najwyższej jakości.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, natomiast jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy najlepiej dopasowany zestaw ogrodowy. Oczekujesz mebli ogrodowych w innym wymiarze? Ustalmy więc szczegóły tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Skoczowie!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

Gwarantujemy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy fachowe doradztwo. Nasi specjaliści czekają na telefon od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe przygotujemy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Skoczowa i okolic

Nasze meble aluminiowe wykonujemy w Pszczynie, ale oferujemy bezpieczną i ekspresową dostawę na terenie całej Polski, także do Skoczowa. Jeśli pragniesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych salonów sprzedaży.

Solidne i funkcjonalne meble ogrodowe Skoczów

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Skoczowa, czy z innego miejsca w Polsce, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Najwyższy czas na stworzenie idealnego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.