Meble ogrodowe Skarżysko-Kamienna

Marzy Ci się miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć od codziennych obowiązków? Masz taras i wreszcie przyszła pora, aby go praktycznie zaaranżować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez długi czas. Wybierz meble z aluminium — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Mieszkasz w Skarżysku-kamiennej? Z przyjemnością dostarczymy Ci wykonane na wymiar meble outdoorowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Ekskluzywne meble outdoorowe

Nie wiesz, jak stworzyć przytulne miejsce do relaksu i spotkań z najbliższymi? Przychodzimy z pomocą, bo wygodne meble ogrodowe to już duża część tej realizacji!
Na rynku dostępne są produkty z różnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych albo technorattanu. My jednak sugerujemy meble aluminiowe — tworzywa, które jest uniwersalne i wytrzymałe. Decydując się na takie meble, zaaranżujesz taras w stylu nowoczesnym, a przy okazji komfortową strefę błogiej ciszy.

Dlaczego warto zaaranżować swój taras? Przede wszystkim to dodatkowy kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu. Oprócz mebli outdoorowych zwróć uwagę również na odpowiedni dobór innych elementów, jak: zadaszenie tarasu, rośliny i promienniki ciepła. Wszystko po to, by stworzyć przytulną atmosferę. Możesz również uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy zachwycający klimat.

Producent mebli outdoorowych z aluminium

Meble tarasowe aluminiowe to świetna alternatywa dla mebli drewnianych, ponieważ charakteryzują się o wiele większą odpornością. Od lat pracujemy z tym tworzywem i wykorzystujemy go do tworzenia różnorodnych produktów. Stworzymy dla Ciebie aluminiowe siedziska, sofy, solidne stoły lub stoliki kawowe. Oprócz tego produkujemy też belki na zadaszenie, lamele elewacyjne, altanki, balustrady balkonowe i francuskie, ogrodzenia, bramy dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe oraz furtki.

meble ogrodowe Skarżysko-Kamienna

Inwestycja w meble aluminiowe – to się opłaca?

  • wytrzymałe, a przy okazji luksusowe,
  • lekkie — można je z łatwością przenosić w dowolnie wybrane miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na ciężkie warunki atmosferyczne (promieniowanie UV lub mróz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na zimę ani pokrowców.

Meble outdoorowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Meble prosto od producenta? Dobry wybór! Dlaczego? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od wizualizacji, przez produkcję, aż po dostawę.
Wybierając meble outdoorowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z kolekcji RAL bądź imitacji drewna. Różnorodna kolorystyka pozwala na świetne wizualne dopasowanie mebli do pozostałych części posesji. Proces lakierowania proszkowego przeprowadzamy w naszej lakierni, dlatego pilnujemy, aby każdy element był perfekcyjnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powłokę. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze zestawy wypoczynkowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, ale jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy najlepiej dopasowany komplet na taras. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Skarżysku-kamiennej!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Fello, czyli meble najwyższej jakości

Gwarantujemy meble ogrodowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy fachowe doradztwo. Nasi specjaliści czekają na kontakt od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe przygotujemy bezpłatną wycenę.
transport

Transport mebli ogrodowych do Skarżyska-Kamiennej i okolic

Nasze meble wykonane z aluminium wykonujemy w Pszczynie, ale oferujemy bezpieczną i ekspresową dostawę na terenie całej Polski, także do Skarżyska-Kamiennej. Jeżeli pragniesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży.

Solidne i funkcjonalne meble ogrodowe Skarżysko-Kamienna

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Skarżyska-Kamiennej, czy z innego miejsca w Polsce, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Najwyższy czas na stworzenie idealnego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.