Meble ogrodowe Pabianice

Chcesz stworzyć własna strefa relaksu? Masz taras i w końcu przyszła pora, aby go ładnie zaprojektować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i estetycznych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Zainwestuj w meble z aluminium — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Mieszkasz w Pabianicach? Z przyjemnością dostarczymy Ci zamówione meble ogrodowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Nowoczesne meble ogrodowe

Zastanawiasz się, jak stworzyć nastrojowe miejsce do odpoczynku i spotkań z najbliższymi? Przychodzimy z pomocą, bo komfortowe meble outdoorowe to już duża część tej realizacji!
Na rynku dostępne są zestawy mebli z różnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych albo technorattanu. My jednak sugerujemy produkty z aluminium — tworzywa, które jest uniwersalne i niemalże NIEZNISZCZALNE. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a przy okazji komfortową strefę odpoczynku.

Dlaczego urządzenie tarasu się opłaca? Przede wszystkim to dodatkowy kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu. Oprócz mebli ogrodowych pamiętaj o odpowiednim doborze innych udogodnień, jak: belki dekoracyjne, rośliny i koce. Wszystko po to, by stworzyć ciepłą atmosferę. Możesz także uzupełnić swój ogród w latarnie, które stworzą zachwycający nastrój.

Producent mebli outdoorowych z aluminium

Meble ogrodowe wykonane z aluminium to doskonała alternatywa dla produktów drewnianych, bo są bardzo wytrzymałe. Od lat pracujemy z tym tworzywem i wykorzystujemy go do tworzenia przeróżnych produktów. Stworzymy dla Ciebie aluminiowe siedziska, kanapy, stoły obiadowe czy niskie stoliki. Oprócz tego produkujemy również belki dekoracyjne, lamele elewacyjne, altanki, balkony, płoty, bramy wjazdowe i furtki.

meble ogrodowe Pabianice

Czemu warto wybrać meble z aluminium?

  • trwałe, a przy okazji nowoczesne,
  • lekkie — można je z łatwością przenosić w dowolnie wybrane miejsce,
  • odporne na zarysowania,
  • dopracowane do perfekcji — czuwamy nad każdym etapem produkcji,
  • bezproblemowe w użytkowaniu — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na ciężkie warunki pogodowe (promieniowanie słoneczne czy deszcz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na zimę ani pokrowców.

Personalizacja mebli outdoorowych

Produkt prosto od producenta? Dobra decyzja! Dlaczego? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od dokładnego zarysu, przez produkcję, aż po transport.
Wybierając meble outdoorowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z kolekcji RAL lub imitacji drewna. Różnorodna kolorystyka zezwala na świetne wizualne dopasowanie mebli do pozostałych części budynku. Proces malowania proszkowego przeprowadzamy w naszej pracowni, więc pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są bardziej odporne na korozję i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze komplety wypoczynkowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału najwyższej jakości.
Proponujemy gotowe meble ogrodowe, których koszt to 8.300 zł, ale jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy doskonale dopasowany komplet na taras. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegóły tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Pabianicach!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

Gwarantujemy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi specjaliści czekają na kontakt od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe przygotujemy darmową wycenę.
transport

Transport mebli ogrodowych do Pabianic i okolic

Nasze meble z aluminium produkujemy w Ćwiklicach, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport na terenie całej Polski, także do Pabianic. Jeżeli pragniesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych oddziałów sprzedaży.

Solidne i praktyczne meble outdoorowe Pabianice

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, nowoczesne wzornictwo i fachowe doradztwo. Bez względu na to, czy mieszkasz w Pabianicach, czy z innego miejsca w Polsce, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Najwyższy czas na stworzenie Twojej ogrodowej strefy odpoczynku.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.