Meble ogrodowe Mońki

Chcesz stworzyć własna strefa relaksu? Masz taras i wreszcie przyszedł czas, aby go dobrze zaprojektować? Szukaj prostych, ale i pięknych rozwiązań, które będą cieszyć oko przez długi czas. Postaw na meble z aluminium — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich zaletach.
Mieszkasz w Mońku? Z przyjemnością dostarczymy Ci wymarzone meble ogrodowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Ekskluzywne meble ogrodowe

Nie masz pomysłu, jak stworzyć przytulne miejsce do relaksu i spotkań z najbliższymi? Z wielką chęcią podamy Ci kilka wskazówek, bo wygodne meble outdoorowe to już duża część tej realizacji!
Na rynku dostępne są komplety meblowe z różnych materiałów — drewna, tworzyw sztucznych czy technorattanu. My jednak sugerujemy produkty z aluminium — materiału, które jest ponadczasowe i wytrzymałe. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a przy okazji komfortową przestrzeń do odpoczynku.

Dlaczego zaaranżowanie tarasu się opłaca? Po pierwsze przez to przedłużysz swój salon. Oprócz mebli ogrodowych pamiętaj o odpowiednim doborze innych elementów, jak: belki dekoracyjne, system audio i koce. To wszystko pozwoli stworzyć przytulną atmosferę. Możesz też uatrakcyjnić swój ogród o latarnie, które stworzą niesamowitą atmosferę.

Wykonawca mebli ogrodowych z aluminium

Meble ogrodowe aluminiowe to najlepsza alternatywa dla mebli z drewna, ponieważ są bardzo wytrzymałe. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na różne produkty. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe siedziska, kanapy, stoły obiadowe czy niskie stoliki. Oprócz tego oferujemy także belki aluminiowe, lamele na elewację, pergole i altany, balkony, płoty, bramy wjazdowe oraz furtki.

meble ogrodowe Mońki

Dlaczego warto zainwestować w meble z aluminium?

  • trwałe, a przy tym stylowe,
  • lekkie — można je bez problemu przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne (promieniowanie słoneczne albo wilgoć),
  • nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble ogrodowe na wymiar

Meble prosto od producenta? Warto! Czemu? Bo to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od dokładnego zarysu, przez produkcję, aż po dostawę.
Kupując meble outdoorowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL lub imitacji drewna. Różnorodność kolorystyczna zezwala na doskonałe wizualne dopasowanie mebli do innych części działki. Etap lakierowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, dlatego pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej tworzy ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze zestawy outdoorowe to praktyczne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, ale chętnie poznamy Państwa oczekiwania. Stwórzmy idealnie dopasowany zestaw ogrodowy. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Mońku!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

Gwarantujemy meble outdoorowe wykonane z aluminium najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na wiadomość od Ciebie. Możliwie jak najszybciej przygotujemy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Mońki i okolic

Nasze meble z aluminium wykonujemy w Ćwiklicach, ale oferujemy bezpieczną i ekspresową dostawę na terenie całej Polski, także do Mońki. Jeśli pragniesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych oddziałów sprzedaży.

Solidne i praktyczne meble ogrodowe Mońki

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy mieszkasz w Mońku, czy z innego miejsca w Polsce, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Pora na stworzenie Twojej ogrodowej strefy odpoczynku.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.