Meble ogrodowe Łowicz

Chcesz stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł się zrelaksować po dniu pracy? Masz taras i wreszcie przyszła pora, aby go funkcjonalnie zaaranżować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez długi czas. Zainwestuj w meble aluminiowe — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich cechach.
Jesteś z Łowicza? Chętnie dostarczymy Ci zamówione meble ogrodowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Designerskie meble outdoorowe

Zastanawiasz się, jak stworzyć przytulne miejsce do relaksu i spotkań z najbliższymi? Przychodzimy z pomocą, bo wygodne meble ogrodowe to naprawdę duża część tej realizacji!
Na rynku dostępne są produkty z przeróżnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak proponujemy produkty aluminiowe — tworzywa, które jest uniwersalne i prawie NIEZNISZCZALNE. Decydując się na takie meble, zaaranżujesz taras w stylu nowoczesnym, a przy okazji wygodną przestrzeń do odpoczynku.

Dlaczego urządzenie tarasu się opłaca? Po pierwsze to dodatkowa przestrzeń do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Oprócz mebli outdoorowych pamiętaj o odpowiednim doborze innych udogodnień, jak: belki dekoracyjne, system audio i koce. To wszystko pozwoli stworzyć ciepłą atmosferę. Możesz również uzupełnić swój ogród w latarnie, które stworzą niesamowitą atmosferę.

Producent mebli outdoorowych aluminiowych

Meble tarasowe aluminiowe to doskonała alternatywa dla mebli z drewna, bo charakteryzują się o wiele większą odpornością. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na różne produkty. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe siedziska, narożniki, wysokie stoły lub stoliki kawowe. Oprócz tego oferujemy także belki na zadaszenie, lamele na elewację, altanki, balustrady balkonowe i francuskie, ogrodzenia, bramy wjazdowe i furtki.

meble ogrodowe Łowicz

Czemu warto wybrać meble aluminiowe?

  • wytrzymałe, a przy tym nowoczesne,
  • lekkie — można je z łatwością przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — czuwamy nad każdym etapem produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych konserwacji i odporne są na niesprzyjające warunki atmosferyczne (promieniowanie słoneczne lub deszcz),
  • nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń na zimę ani pokrowców.

Personalizacja mebli ogrodowych

Produkt prosto od producenta? Dobry wybór! Czemu? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od wizualizacji, przez etap produkcyjny, aż po dostawę.
Kupując meble ogrodowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z kolekcji RAL bądź imitacji drewna. Różnorodność kolorystyczna zezwala na świetne wizualne dopasowanie mebli do pozostałych części budynku. Proces lakierowania proszkowego wykonujemy w naszej lakierni, dlatego pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powłokę. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet w trakcie zimy.
Nasze komplety wypoczynkowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, natomiast chętnie poznamy Państwa oczekiwania. Stwórzmy najlepiej dopasowany komplet na taras. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Łowiczu!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

W swojej ofercie mamy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi specjaliści czekają na kontakt od Ciebie. Możliwie jak najszybciej wykonamy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Łowicza i okolic

Nasze meble aluminiowe wykonujemy na Śląsku, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport w całej Polsce. Jeśli chcesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zachęcamy do odwiedzenia naszych oddziałów sprzedaży.

Solidne i praktyczne meble ogrodowe Łowicz

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Łowicza, czy z innego regionu Polski, z przyjemnością Ci pomożemy, bo wykonanie produktów według Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Pora na stworzenie idealnego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.