Meble ogrodowe Łódź

Chcesz stworzyć cicha strefa do relaksu w Twoim ogrodzie? Masz taras i wreszcie przyszła pora, aby go ładnie zaprojektować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez wiele lat. Wybierz meble aluminiowe — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich cechach.
Mieszkasz w Łodzi? Chętnie dostarczymy Ci zamówione meble  prosto pod wskazany adres – na terenie całej Polski.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Ekskluzywne meble outdoorowe

Nie masz pomysłu, jak stworzyć przytulną strefę do odpoczynku i spotkań z najbliższymi? Przychodzimy z pomocą, bo komfortowe meble to naprawdę duża część sukcesu!
Na rynku dostępne są zestawy mebli ogrodowych z różnych materiałów — drewna, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak sugerujemy meble aluminiowe — tworzywa, które jest ponadczasowe i bardzo trwałe. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a jednocześnie komfortową przestrzeń do błogiej ciszy.

Dlaczego urządzenie tarasu się opłaca? Przede wszystkim dzięki temu przedłużysz swój salon. Oprócz mebli ogrodowych zwróć uwagę również na odpowiedni dobór innych elementów, jak: zadaszenie tarasu, rośliny i promienniki ciepła. To wszystko pozwoli stworzyć przytulną atmosferę. Możesz również uatrakcyjnić swój ogród o lampy, które stworzą zachwycający nastrój.

Wykonawca mebli ogrodowych z aluminium

Meble aluminiowe to doskonała alternatywa dla produktów z naturalnej deski, ponieważ charakteryzują się dużo większą odpornością. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na przeróżne produkty. Stworzymy dla Ciebie aluminiowe siedziska, kanapy, wysokie stoły lub niskie stoliki. Oprócz tego produkujemy również belki aluminiowe, lamele na elewację, altanki, balustrady balkonowe i francuskie, ogrodzenia, bramy wjazdowe i furtki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

meble ogrodowe Łódź

Czemu warto zainwestować w meble z aluminium?

  • trwałe, a przy okazji nowoczesne,
  • lekkie — można je bez problemu przenosić w dowolnie wybrane miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • starannie wykonane — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych konserwacji i odporne są na ciężkie warunki atmosferyczne (promieniowanie UV czy deszcz),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble dopasowane do indywidualnych potrzeb

Meble prosto od producenta? Dobra decyzja! Dlaczego? Bo to w jednym miejscu dzieje się cała magia! Od dokładnego zarysu, przez produkcję, aż po dostawę na terenie całej Polski.
Wybierając meble outdoorowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL czy kolorów drewnopodobnych. Różnorodność kolorystyczna zezwala na idealne wizualne dopasowanie mebli ogrodowych do innych elementów działki. Etap malowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, dlatego pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powłokę. To sprawia, że meble do wypoczynku są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet w trakcie zimy.
Nasze zestawy wypoczynkowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wszystkie nasze produkty wykonane są z materiału najwyższej jakości.
Oferujemy gotowe meble, których koszt to 8.300 zł, ale jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy idealnie dopasowany komplet na taras. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegóły tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Łodzi!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Fello, czyli produkty najwyższej jakości

Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka. Gwarantujemy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na telefon od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe wykonamy wstępną wycenę.

transport

Transport mebli ogrodowych do Łodzi i okolic

Nasze meble aluminiowe produkujemy w Ćwiklicach, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport w całej Polsce. Jeżeli pragniesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych oddziałów sprzedaży.

Trwałe i funkcjonalne meble outdoorowe Łódź

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i fachowe doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Łodzi, czy z innego regionu Polski, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Najwyższy czas na stworzenie pięknego ogrodu.

Zapłać raz, by cieszyć się trwałym i nowoczesnym produktem przez długi czas!

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.