Meble ogrodowe Lędziny

Chcesz stworzyć spokojna strefa do odpoczynku w Twoim ogrodzie? Masz taras i wreszcie przyszła pora, aby go praktycznie zaaranżować? Szukaj prostych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Postaw na meble wykonane z aluminium — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich cechach.
Jesteś z Lędzin? Chętnie dostarczymy Ci zamówione meble ogrodowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Nowoczesne meble outdoorowe

Nie wiesz, jak stworzyć nastrojowe miejsce do odpoczynku i spotkań z najbliższymi? Przychodzimy z pomocą, bo wygodne meble outdoorowe to już duża część sukcesu!
Producenci oferują meble z przeróżnych materiałów — drewna, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak sugerujemy meble z aluminium — materiału, które jest ponadczasowe i niemalże NIEZNISZCZALNE. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a przy okazji wygodną strefę błogiej ciszy.

Czemu warto urządzić taras? Po pierwsze to dodatkowy kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu. Oprócz mebli outdoorowych pamiętaj o odpowiednim doborze innych elementów, jak: zadaszenie tarasu, rośliny i promienniki ciepła. To wszystko pozwoli stworzyć przytulną atmosferę. Możesz też uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy niesamowity nastrój.

Wykonawca mebli outdoorowych z aluminium

Meble ogrodowe aluminiowe to najlepsza alternatywa dla mebli drewnianych, ponieważ charakteryzują się dużo większą odpornością. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na różne produkty. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe fotele, narożniki, stoły obiadowe czy niskie stoliki. Oprócz tego oferujemy również belki aluminiowe, lamele elewacyjne, altanki, balustrady balkonowe i francuskie, ogrodzenia, bramy dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe oraz furtki.

meble ogrodowe Lędziny

Inwestycja w meble aluminiowe – to się opłaca?

  • trwałe, a jednocześnie stylowe,
  • lekkie — można je bez problemu przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na zarysowania,
  • dopracowane do perfekcji — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w użytkowaniu — nie wymagają żadnych konserwacji i odporne są na niesprzyjające warunki pogodowe (promieniowanie słoneczne czy wilgoć),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble outdoorowe całkowicie spersonalizowane

Meble prosto od producenta? Dobry wybór! Dlaczego? Bo to w jednym miejscu dzieje się cała magia! Od wizualizacji, przez produkcję, aż po dostawę.
Wybierając meble ogrodowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z kolekcji RAL lub imitacji drewna. Różnorodność kolorystyczna zezwala na idealne wizualne dopasowanie mebli do pozostałych elementów posesji. Etap malowania proszkowego przeprowadzamy w naszej pracowni, dlatego pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są bardziej odporne na korozję i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet przez cały rok.
Nasze zestawy ogrodowe to praktyczne meble, które wyposażone są w miłe w dotyku poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Proponujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, natomiast jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy idealnie dopasowany zestaw ogrodowy. Oczekujesz mebli ogrodowych w innym wymiarze? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Lędzinach!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Fello, czyli produkty najwyższej jakości

Gwarantujemy meble ogrodowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy czekają na wiadomość od Ciebie. Możliwie jak najszybciej przygotujemy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Lędzin i okolic

Nasze meble wykonane z aluminium produkujemy w Pszczynie, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport na terenie całej Polski, także do Lędzin. Jeśli chcesz na żywo obejrzeć nasze produkty przed zakupem, to zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży.

Solidne i praktyczne meble ogrodowe Lędziny

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, nowoczesne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez różnicy, czy mieszkasz w Lędzinach, czy z innego miejsca w Polsce, z przyjemnością Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Najwyższy czas na stworzenie idealnego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.