Meble ogrodowe Konin

Chcesz stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć od codziennych zadań? Masz taras i wreszcie przyszedł czas, aby go funkcjonalnie zaaranżować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i estetycznych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Postaw na meble z aluminium — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich cechach.
Mieszkasz w Koninie? Chętnie dostarczymy Ci zamówione meble outdoorowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Designerskie meble outdoorowe

Nie wiesz, jak stworzyć przytulną strefę do odpoczynku i spotkań ze znajomymi? Przychodzimy z pomocą, bo komfortowe meble ogrodowe to naprawdę połowa tej realizacji!
Producenci oferują zestawy mebli z różnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych lub technorattanu. My jednak proponujemy produkty aluminiowe — tworzywa, które jest uniwersalne i prawie NIEZNISZCZALNE. Dzięki niemu, uzyskasz nowoczesny efekt, a przy okazji komfortową strefę błogiej ciszy.

Dlaczego urządzenie tarasu się opłaca? Przede wszystkim dzięki temu zwiększysz powierzchnię użytkową własnego domu czy mieszkania. Oprócz mebli ogrodowych zwróć uwagę również na odpowiedni dobór innych elementów, jak: zadaszenie tarasu, system audio i promienniki ciepła. Wszystko po to, by stworzyć przytulną atmosferę. Możesz także uatrakcyjnić swój ogród o oświetlenie LED, które stworzy niesamowity klimat.

Producent mebli outdoorowych z aluminium

Meble ogrodowe aluminiowe to świetna alternatywa dla mebli z naturalnej deski, ponieważ charakteryzują się o wiele większą trwałością. Od lat pracujemy z tym tworzywem i wykorzystujemy go do tworzenia przeróżnych produktów. Wykonamy dla Ciebie aluminiowe siedziska, kanapy, stoły obiadowe lub niskie stoliki. Oprócz tego produkujemy też belki aluminiowe, lamele elewacyjne, altanki, balustrady balkonowe i francuskie, płoty, bramy wjazdowe i furtki.

meble ogrodowe Konin

Czemu warto wybrać meble z aluminium?

  • wytrzymałe, a także stylowe,
  • lekkie — można je z łatwością przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • starannie wykonane — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w eksploatacji — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na trudne warunki pogodowe (promieniowanie słoneczne lub wilgoć),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble outdoorowe w pełni spersonalizowane

Meble prosto od producenta? Warto! Dlaczego? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od wizualizacji, przez etap produkcyjny, aż po dostawę.
Kupując meble outdoorowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z palety RAL czy imitacji drewna. Różnorodna kolorystyka pozwala na idealne wizualne dopasowanie mebli do pozostałych elementów budynku. Proces malowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, dlatego pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej tworzy ochronną powłokę. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet przez cały rok.
Nasze zestawy wypoczynkowe to praktyczne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w utrzymaniu czystości — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Proponujemy gotowe meble ogrodowe, których koszt to 8.300 zł, natomiast jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy najlepiej dopasowany komplet na taras. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Koninie!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Fello, czyli produkty najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy meble outdoorowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na wiadomość od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe wykonamy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Gniezna i okolic

Nasze meble z aluminium wykonujemy w Pszczynie, ale oferujemy bezpieczną i ekspresową dostawę w całej Polsce. Jeżeli chcesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych oddziałów sprzedaży.

Solidne i praktyczne meble ogrodowe Konin

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez różnicy, czy jesteś z Gniezna, czy z innego miejsca w Polsce, z chęcią Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Pora na stworzenie pięknego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.