Meble ogrodowe Kokotów

Chcesz stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł się zrelaksować po dniu pracy? Masz taras i w końcu przyszła pora, aby go praktycznie zaaranżować? Szukaj prostych, ale i estetycznych rozwiązań, które będą służyć przez długie lata. Wybierz meble wykonane z aluminium — tworzywa, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Szukasz mebli w Kokotowie? Chętnie dostarczymy Ci zamówione meble ogrodowe prosto do Twojego domu.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Ekskluzywne meble ogrodowe

Nie wiesz, jak stworzyć nastrojową strefę do odpoczynku i spotkań ze znajomymi? Z wielką chęcią podamy Ci kilka wskazówek, bo komfortowe meble ogrodowe to już połowa tej realizacji!
Producenci oferują meble z przeróżnych materiałów — drewna, tworzyw sztucznych czy technorattanu. My jednak sugerujemy produkty aluminiowe — materiału, które jest uniwersalne i niemalże NIEZNISZCZALNE. Decydując się na takie meble, uzyskasz nowoczesny efekt, a jednocześnie komfortową strefę relaksu.

Dlaczego zaaranżowanie tarasu się opłaca? Przede wszystkim to dodatkowy kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu. Oprócz mebli outdoorowych zwróć uwagę również na odpowiedni dobór innych udogodnień, jak: belki dekoracyjne, rośliny i promienniki ciepła. Wszystko po to, by stworzyć przytulną atmosferę. Możesz również uzupełnić swój ogród w oświetlenie LED, które stworzy niesamowitą atmosferę.

Wykonawca mebli ogrodowych aluminiowych

Meble tarasowe aluminiowe to doskonała alternatywa dla mebli drewnianych, ponieważ charakteryzują się dużo większą trwałością. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na przeróżne produkty. Stworzymy dla Ciebie aluminiowe siedziska, narożniki, stoły obiadowe lub niskie stoliki. Oprócz tego produkujemy również belki aluminiowe, lamele elewacyjne, altanki, balkony, ogrodzenia, bramy dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe oraz furtki.

meble ogrodowe Kokotów

Czemu warto wybrać meble z aluminium?

  • wytrzymałe, a także stylowe,
  • lekkie — można je z łatwością przestawiać z miejsca na miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • starannie wykonane — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w użytkowaniu — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na niesprzyjające warunki pogodowe (promieniowanie UV czy deszcz),
  • nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń przed mrozem ani pokrowców.

Meble ogrodowe na wymiar

Produkt prosto od producenta? Dobra decyzja! Dlaczego? Ponieważ to w jednym miejscu produkt przechodzi przez cały proces tworzenia! Od wizualizacji, przez proces produkcyjny, aż po transport.
Kupując meble ogrodowe Fello, możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL bądź imitacji drewna. Różnorodność kolorystyczna zezwala na idealne wizualne dopasowanie mebli do innych części działki. Proces lakierowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, dlatego pilnujemy, aby każdy element był idealnie dopracowany. Połączenie aluminium i farby proszkowej tworzy ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do tego, aby stały na zewnątrz nawet w trakcie zimy.
Nasze zestawy ogrodowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe meble ogrodowe, których koszt to 8.300 zł, natomiast jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy najlepiej dopasowany zestaw ogrodowy. Potrzebujesz mebli ogrodowych w innym wymiarze? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie prezentować się Twój taras w Kokotowie!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

Gwarantujemy meble outdoorowe wykonane z aluminium najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy czekają na telefon od Ciebie. Możliwie jak najszybciej wykonamy wstępny kosztorys.
transport

Transport mebli ogrodowych do Kokotowa i okolic

Nasze meble aluminiowe produkujemy w Ćwiklicach, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport w całej Polsce. Jeśli chcesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.

Trwałe i funkcjonalne meble outdoorowe Kokotów

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, nowoczesne wzornictwo i profesjonalne doradztwo. Bez względu na to, czy mieszkasz w Kokotowie, czy z innego regionu Polski, z przyjemnością Ci pomożemy, bo wykonanie produktów według Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Pora na stworzenie pięknego ogrodu.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.