Meble ogrodowe Janikowo

Marzy Ci się własna oaza spokoju? Masz taras i wreszcie przyszła pora, aby go odpowiednio zaprojektować? Szukaj nieskomplikowanych, ale i pięknych rozwiązań, które będą służyć przez wiele lat. Postaw na meble wykonane z aluminium — materiału, które jest bezkonkurencyjne w swoich właściwościach.
Mieszkasz w Janikowie? Chętnie dostarczymy Ci wykonane na wymiar meble outdoorowe prosto pod wskazany adres.

KONTAKT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

pszczyna@fello.pl

Nowoczesne meble outdoorowe

Zastanawiasz się, jak stworzyć spokojną przestrzeń do relaksu i spotkań z najbliższymi? Przychodzimy z pomocą, bo wygodne meble outdoorowe to naprawdę połowa tej realizacji!
Na rynku dostępne są zestawy mebli z różnych materiałów — drewnianych desek, tworzyw sztucznych albo technorattanu. My jednak sugerujemy produkty z aluminium — tworzywa, które jest ponadczasowe i bardzo trwałe. Decydując się na takie meble, uzyskasz nowoczesny efekt, a jednocześnie wygodną przestrzeń do błogiej ciszy.

Dlaczego urządzenie tarasu się opłaca? Po pierwsze przez to zwiększysz powierzchnię użytkową własnego domu czy mieszkania. Oprócz mebli outdoorowych pamiętaj o odpowiednim doborze innych elementów, jak: belki dekoracyjne, rośliny i promienniki ciepła. To wszystko pozwoli stworzyć ciepłą atmosferę. Możesz też uzupełnić swój ogród w latarnie, które stworzą niesamowitą atmosferę.

Producent mebli outdoorowych z aluminium

Meble ogrodowe wykonane z aluminium to świetna alternatywa dla mebli drewnianych, bo są bardzo wytrzymałe. Od lat zajmujemy się przeróbką aluminium na przeróżne produkty. Stworzymy dla Ciebie aluminiowe siedziska, narożniki, stoły obiadowe lub niskie stoliki. Oprócz tego produkujemy także belki aluminiowe, lamele na elewację, altanki, balkony, płoty, bramy wjazdowe i furtki.

meble ogrodowe Janikowo

Czemu warto zainwestować w meble aluminiowe?

  • wytrzymałe, a jednocześnie luksusowe,
  • lekkie — można je z łatwością przenosić w dowolnie wybrane miejsce,
  • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • dopracowane do perfekcji — pilnujemy każdego etapu produkcji,
  • bezproblemowe w użytkowaniu — nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych i odporne są na niesprzyjające warunki pogodowe (promieniowanie słoneczne lub wilgoć),
  • nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na zimę ani pokrowców.

Meble outdoorowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Produkt prosto od producenta? To się opłaca! Dlaczego? Bo to w jednym miejscu dzieje się cała magia! Od dokładnego zarysu, przez produkcję, aż po transport.
Kupując meble ogrodowe Fello, masz możliwość wyboru koloru z palety RAL lub imitacji drewna. Różnorodność kolorystyczna zezwala na idealne wizualne dopasowanie mebli do innych części budynku. Proces lakierowania proszkowego odbywa się na naszej hali produkcyjnej, więc pilnujemy, aby każda część była dokładnie dopracowana. Połączenie aluminium i farby proszkowej pozostawia ochronną powierzchnię. To sprawia, że meble są jeszcze bardziej trwałe na pojawienie się rdzy i nadają się do przechowywania na zewnątrz.
Nasze komplety ogrodowe to funkcjonalne meble, które wyposażone są w miękkie poduszki. Poduchy są łatwe w pielęgnacji — wykonane z materiału poddanego selekcji.
Oferujemy gotowe zestawy mebli ogrodowych w cenie 8.300 zł, ale jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Stwórzmy doskonale dopasowany zestaw ogrodowy. Chcesz zamówić nasze meble o innych wymiarach? Ustalmy więc szczegółowe informacje dotyczące tego, jak będzie wyglądać Twój taras w Janikowie!

meble tarasowe
meble ogrodowe
personalizacja produktów

Meble najwyższej jakości od Fello

W swojej ofercie mamy meble ogrodowe aluminiowe najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasi specjaliści czekają na kontakt od Ciebie. Najszybciej jak to możliwe przygotujemy wstępny kosztorys.
transport

Dostawa mebli ogrodowych do Janikowa i okolic

Nasze meble aluminiowe produkujemy w Pszczynie, ale oferujemy bezpieczny i ekspresowy transport w całej Polsce. Jeśli chcesz na żywo zobaczyć nasze produkty przed zakupem, to zapraszamy do naszych salonów sprzedaży.

Trwałe i praktyczne meble ogrodowe Janikowo

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, innowacyjne wzornictwo i fachowe doradztwo. Bez względu na to, czy jesteś z Janikowa, czy z innego miejsca w Polsce, z przyjemnością Ci pomożemy, bo zrozumienie Twoich oczekiwań jest dla nas najważniejsze. Najwyższy czas na stworzenie Twojej oazy spokoju.

KONTAKT

pszczyna@fello.pl

ul. Spokojna 61A 43-229, Ćwiklice, woj. śląskie

Zrealizujemy Twoje meble marzeń!

Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci naszą standardową ofertę lub wspólnie ustalimy jak stworzyć perfekcyjne meble na Twój taras.